Zapraszamy na bezpłatne konsultacje okulistyczne w kierunku operacji zaćmy - operacjezacmy.pl

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje okulistyczne w kierunku operacji zaćmy

//Zapraszamy na bezpłatne konsultacje okulistyczne w kierunku operacji zaćmy

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje okulistyczne w kierunku operacji zaćmy

2019-05-30T15:18:57+02:00

Zdiagnozowano u Ciebie zaćmę? Zapraszamy na bezpłatne konsultacje okulistyczne w kierunku operacji zaćmy do kliniki MEGA-LENS w Warszawie, podczas których nasz doświadczony specjalista – dr Marek Czubak – przekaże wszystkie informacje o dostępnych u nas metodach leczenia oraz widzenia po zabiegu. Dowiedz się wszystkiego, zanim poddasz się operacji!

Nasza klinika MEGA-LENS to blisko 25 lat doświadczenia w zakresie leczenia mikrochirurgicznego zaćmy oraz diagnostyki okulistycznej. Chcemy, by nasi Pacjenci cieszyli się pełnym komfortem widzenia po operacjach przeprowadzanych przy pomocy najnowocześniejszych technologii i wykonywanych przez doświadczonych specjalistów.

Wszystkie osoby, które chcą skorzystać z oferowanych przez nas usług, zapraszamy na bezpłatne konsultacje ze specjalistą chorób oczu, mikrochirurgiem i współzałożycielem kliniki MEGA-LENS – dr. Markiem Czubakiem.

Dlaczego warto?

Bezpłatne konsultacje w MEGA-LENS to doskonały sposób, by dowiedzieć się, jakie metody leczenia możemy zaoferować Pacjentom, jak przebiega cały proces i jakich efektów można oczekiwać już po zakończeniu terapii.

Co oferujemy?

W ramach profesjonalnej, kompleksowej opieki okulistycznej – oprócz bezpłatnych konsultacji – oferujemy:

 • opiekę doświadczonego chirurga,
 • stały nadzór anestezjologiczny,
 • nowoczesne materiały chirurgiczne najwyższej jakości,
 • biokompatybilność wszczepianych soczewek, co minimalizuje ryzyko wystąpienia zaćmy wtórnej.

Przygotowanie do zabiegu

W trakcie bezpłatnych konsultacji można dowiedzieć się, w jaki sposób prawidłowo przygotować się do operacji zaćmy. Nasz specjalista poinformuje:

 • o konieczności wykonania badań internistycznych,
 • o konieczności konsultacji anestezjologicznej,
 • o tym, jak przyjmować dotychczasowe leki,
 • jakie krople do oczu i jak często przyjmować,
 • jakich zaleceń przestrzegać tuż przed operacją.

Dbamy o pełne bezpieczeństwo Pacjentów – od etapu diagnostyki i przygotowań aż po zakończenie okresu rekonwalescencji!

Opinie pacjentów

Jestem niezmiernie zadowolona z opieki medycznej Mega-Lens. Fachowa opieka, uprzejmość, miłe podejście do pacjenta. Polecam lecznicę każdemu potrzebującemu pomocy okulistycznej.

Joanna M.

Ostatnie badanie po roku od operacji. Żadnych niespodzianek, zaskoczeń. Pełne zawodowstwo plus miła obsługa. Jestem pod wrażeniem.

Marek B. 

Zadzwoń lub napisz do nas i umów się na bezpłatną konsultację z naszym wybitnym specjalistą -> https://operacjezacmy.pl/kontakt/.

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (MEGA-LENS) jedynie do kontaktu ze mną.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...


   Wysłanie formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu umawiania wizyt, udzielania odpowiedzi na pytania i udzielania informacji o usługach Specjalistycznej Lecznicy Okulistycznej MEGA-LENS zgodnie z przepisami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych 2016/679 (RODO). Informacje o przetwarzaniu danych osobowych w Specjalistycznej Lecznicy Okulistycznej MEGA-LENS dostępne są
   w naszych placówkach.